Ons team

Wij zijn trots op onze mensen!

Charina van den Hoek

Charina van den Hoek

Consultant

charina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15 36 82 12

Romina Go-de Oliveira Frazão

Romina Go-de Oliveira Frazão

Consultant

romina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15 39 73 07

Sander Hogenboom

Sander Hogenboom

Consultant

sander@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15 93 82 22

Rachnel Kramer

Rachnel Kramer

Consultant ZZP

rachnel@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 21 33 27 29

Samira Abed

Samira Abed

Intercedent uitzenden

samira@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 25 38 64 56

Marco Xenakis

Partner

marco@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 10 66 00 37

Maik Koster

Maik Koster

Partner

maik@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15 27 60 57

Charlotte van der Houwen

Charlotte van der Houwen

Recruiter

charlotte@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 29 41 78 89

Tessa Vogt

Tessa Vogt

Medewerker Arbeidsmarktcommunicatie en Recruitment

tessa@interchange-vacatures.nl

Sherina Krösing

Specialist Arbeidsmarktcommunicatie en Recruitment Coördinator

Telefoon: 06 21 31 84 81
sherina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 21 31 84 81

Danny Kanselaar

Danny Kanselaar

HR-manager

danny@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 41 10 62 21

Christine Bezemer

Christine Bezemer

HR-medewerker

christine@interchange-vacatures.nl

Nikki Kauffmann

Nikki Kauffmann

Administratief medewerker

nikki@interchange-vacatures.nl

Constantijn Xenakis

Constantijn Xenakis

Administratief medewerker

constantijn@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15 58 06 80

Werken bij Interchange

Wat je wensen ook zijn, er is altijd wel een plek voor je. Wij willen namelijk graag dat jouw wensen werkelijkheid worden. Wat je in je huidige functie mist, gaan wij voor je vinden! Naast het vinden van een passende werkplek en/of het creëren hiervan, hebben wij ook lopende aanvragen. Op onze vacaturepagina kun je alvast kijken of er iets voor jou tussen zit.