Ons team

Wij zijn trots op onze mensen!

Charina van den Hoek

Charina van den Hoek

Consultant

charina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15368212

Romina Go-de Oliveira Frazão

Romina Go-de Oliveira Frazão

Consultant acute zorg

romina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 15397307

Sander Hogenboom

Sander Hogenboom

Consultant

sander@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15938222

Rachnel Kramer

Rachnel Kramer

Consultant ZZP

rachnel@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 21332729


Mirte Lammers

Consultant Algemeen Verpleegkundigen

mirte@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 21502468



Mariëlle van Wuijckhuijse

Consultant acute zorg

marielle@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 15238419


Puck Voskamp

Medewerker Arbeidsmarktcommunicatie en Recruitment

puck@interchange-vacatures.nl

Charlotte van der Houwen

Charlotte van der Houwen

Recruiter

charlotte@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 29417889

Tessa Vogt

Tessa Vogt

Medewerker Arbeidsmarktcommunicatie en Recruitment

tessa@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 306456
45

Sherina Krösing

Specialist Arbeidsmarktcommunicatie en Recruitment Coördinator

sherina@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 21318481

Danny Kanselaar

Danny Kanselaar

HR-manager

danny@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 41106221

Nikki Kauffmann

Nikki Kauffmann

Administratief medewerker

nikki@interchange-vacatures.nl

Constantijn Xenakis

Constantijn Xenakis

Administratief medewerker

constantijn@interchange-vacatures.nl
WhatsApp:06 15580680


Toni Metevelis

Manager kwaliteit en teamleider adviseurs

toni@interchange-vacatures.nl
WhatsApp: 06 11765361

Werken bij Interchange

Wat je wensen ook zijn, er is altijd wel een plek voor je. Wij willen namelijk graag dat jouw wensen werkelijkheid worden. Wat je in je huidige functie mist, gaan wij voor je vinden! Naast het vinden van een passende werkplek en/of het creëren hiervan, hebben wij ook lopende aanvragen. Op onze vacaturepagina kun je alvast kijken of er iets voor jou tussen zit.